Опис товару: Твердосплавна пластина SDMT 120508PR-R 8230 PRAMET Геометрія пластини - SDMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 1205
Форма пластини - Квадрат (S)
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 1205
Форма пластини - Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramet tools |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Обробка матеріалу | Жароміцні та титанові сплави, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


Відправка з 09 квітня 2026