Опис товару: Твердосплавна пластина WNMA 080408 IC5005 ISCAR
Геометрія пластини - WNMA
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 0804
Форма пластини - Трикутник (W)
Геометрія пластини - WNMA
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 0804
Форма пластини - Трикутник (W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | WNMG |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Загартована сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



Відправка з 09 квітня 2026