Утримувач токарний S25S DWLNR 08 під пластину WN.... 00804......
права виробництва компанії - Vorgen
Діаметр державки, мм - 25
Довжина державки, мм - 250
Задній кут пластини – 0° (N)
Виконання - Правий
Мінімальний діаметр отвору, мм – 32
Ріжуча пластина – WNM. 0804.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - T/D-тип (верхній подвійний притиск)
Тип різця - Розточний
Кут врізання - 95° (L)
права виробництва компанії - Vorgen
Діаметр державки, мм - 25
Довжина державки, мм - 250
Задній кут пластини – 0° (N)
Виконання - Правий
Мінімальний діаметр отвору, мм – 32
Ріжуча пластина – WNM. 0804.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - T/D-тип (верхній подвійний притиск)
Тип різця - Розточний
Кут врізання - 95° (L)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorgen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Металопластик, Пластик, Металевий профіль, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Форма ріжучої пластини | Ромб 80° (C) |
| Довжина державки | 250 мм |
| Тип різця | Розточний |
| виконання | Правий |
| Діаметр державки | 25 мм |
| Мінімальний діаметр отвору | 32 мм |
| Спосіб кріплення пластини | T-system (притиск гвинтом з гвинтовим кутом) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 386 ₴

