Вага алмаза 0.37 карат.
Різець призначений для чистового точення та розточування деталей із кольорових металів, їх сплавів, склопластиків, пластмас, напівспеченої кераміки, твердих сплавів із вмістом кобальту не менше 15 %.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інструмент - Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Різець |
| Матеріал | Полікристалічний кубічний алмаз |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Латунь, Кераміка, Кольоровий метал, Мідь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴

