Фрези черв'ячні цілісні для нарізання зубів зірочок до приводних і роликових ланцюгів принципово відрізняються за своїми геометричними параметрами від евольвентних фрез. Фрези для зубів зірочок мають округлий профіль зуба. Вони мають високі класи точності - В,С. Черв'ячні фрези для з/з виготовляють у 2-х виконаннях:
• Без усунення центрів дуг западин
• Зі зміщенням центрів дуг западин
При маркуванні фрез черв'ячних для нарізування зубів зірочок обов'язково необхідно вказувати крок ланцюга -t та діаметр ролика -D.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Львівський інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр робочий | 110 мм |
| Довжина загальна | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴

