Мікрорізець твердосплавний CXS-05T098-20-5220R 1025 з покриттям TiAlN+TiN для розточування SANDVIK
Діаметр хвостовика, мм - 5
Довжина шийки, мм - 20
Мінімальний діаметр отвору, мм - 4.9
Призначення - розточний
Загальна довжина, мм – 42.25
Покриття фрези - TiAlN+TiN - багатошарове nano-покриття
Профіль різьблення -
Система СОЖ - Ні
Кількість витків на дюйм -
Крок різьблення -
Діаметр хвостовика, мм - 5
Довжина шийки, мм - 20
Мінімальний діаметр отвору, мм - 4.9
Призначення - розточний
Загальна довжина, мм – 42.25
Покриття фрези - TiAlN+TiN - багатошарове nano-покриття
Профіль різьблення -
Система СОЖ - Ні
Кількість витків на дюйм -
Крок різьблення -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Різець |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 42.25 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Жароміцні та титанові сплави, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



