Мікрорізець твердосплавний CXS-07G200-7215R 1025 з покриттям TiAlN+TiN для канавок SANDVIK
Діаметр хвостовика, мм - 7
Довжина шийки, мм - 15
Мінімальний діаметр отвору, мм - 7
Призначення - розточний
Загальна довжина, мм – 37.25
Покриття фрези - TiAlN+TiN - багатошарове nano-покриття
Профіль різьблення -
Система СОЖ - Ні
Кількість витків на дюйм -
Крок різьблення -
Діаметр хвостовика, мм - 7
Довжина шийки, мм - 15
Мінімальний діаметр отвору, мм - 7
Призначення - розточний
Загальна довжина, мм – 37.25
Покриття фрези - TiAlN+TiN - багатошарове nano-покриття
Профіль різьблення -
Система СОЖ - Ні
Кількість витків на дюйм -
Крок різьблення -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Різець |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина | 37.25 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Жароміцні та титанові сплави, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



