Державка 12мм довжина 88мм для різців 4мм
Мікрорізець твердосплавний MPR2.5 R0.1 BXC з покриттям TiSiN для розточування CARMEX
Діаметр хвостовика, мм - 4
Довжина шийки, мм - 22
Мінімальний діаметр отвору, мм - 2.5
Призначення - MPR
Загальна довжина, мм – 51
Покриття фрези - TiSiN - багатошарове nano-покриття
Профіль різьблення 60 - Неповний профіль
Система СОЖ - Ні
Кількість витків на дюйм -
Крок різьблення -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carmex |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Різець |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴





Відправка з 07 квітня 2026