Токарна державка 340 100122 R37 SANDVIK
Висота державки, мм - 32
Довжина державки, мм - 165
Виконання - Правий
Різальна пластина -
Спосіб кріплення пластини -
Тип різця - Різьбовий
Тип різьби -
Форма різальної пластини - Різьбова
Ширина державки, мм - 25
Розміри: висота різця 32мм, ширина 25мм, довжина 170мм. Різець старого зразка під яку пластину невідомо.Зараз у каталозі з приблизним маркуванням на кінці R є різці під спеціалізовані різьбові пластини.Ціна за 1 різець.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина державки | 25 мм |
| Довжина державки | 165 мм |
| Тип різця | Правий |
| виконання | Правий |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



