Утримувач токарний 16мм 16-49 VDSK під пластину TCMT 1102..
права виробництва компанії - MCT
Діаметр державки, мм – 16(M16X1)
Довжина державки, мм – 48
Задній кут пластини –
Виконання - Правий
Мінімальний діаметр отвору, мм – 16
Ріжуча пластина - TCMT 1102..
Спосіб кріплення пластини - S-тип (кріплення гвинтом)
Тип різця - Розточний
Кут врізання –
Форма ріжучої пластини - Трикутник (Т)
права виробництва компанії - MCT
Діаметр державки, мм – 16(M16X1)
Довжина державки, мм – 48
Задній кут пластини –
Виконання - Правий
Мінімальний діаметр отвору, мм – 16
Ріжуча пластина - TCMT 1102..
Спосіб кріплення пластини - S-тип (кріплення гвинтом)
Тип різця - Розточний
Кут врізання –
Форма ріжучої пластини - Трикутник (Т)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Металопластик, Пластик, Металевий профіль, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 48 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Форма ріжучої пластини | Трикутна (T) |
| Тип різця | Розточний |
| виконання | Правий |
| Діаметр державки | 16 мм |
| Спосіб кріплення пластини | S-system (кріплення гвинтом) |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



Відправка з 07 квітня 2026