Різець токарний канавковий відрізний R309.2525.04 під пластину 312.0400.. HORN державка HORN
Висота державки, мм - 25
Глибина канавки, мм – 1.5
Довжина державки, мм - 150
Виконання - Правий
Ріжуча пластина – 312.0400.. HORN
Тип різця - Канавковий
Форма ріжучої пластини - Канева
Ширина державки, мм - 25
Висота державки, мм - 25
Глибина канавки, мм – 1.5
Довжина державки, мм - 150
Виконання - Правий
Ріжуча пластина – 312.0400.. HORN
Тип різця - Канавковий
Форма ріжучої пластини - Канева
Ширина державки, мм - 25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HORN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Форма ріжучої пластини | Канавочная |
| Ширина державки | 25 мм |
| Довжина державки | 150 мм |
| Тип різця | Канавочный |
| виконання | Правий |
| Глибина канавки | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴


Відправка з 07 квітня 2026