Різець токарний канавковий відрізний A3SCR2020K0216 під пластину A2022.. KENNAMETAL
Висота державки, мм - 20
Глибина канавки, мм – 22
Довжина державки, мм - 125
Виконання - Правий
Ріжуча пластина – A2022.. KENNAMETAL
Тип різця - Канавковий відрізний
Форма ріжучої пластини - Канавкова / Відрізна
Ширина державки, мм - 20
Висота державки, мм - 20
Глибина канавки, мм – 22
Довжина державки, мм - 125
Виконання - Правий
Ріжуча пластина – A2022.. KENNAMETAL
Тип різця - Канавковий відрізний
Форма ріжучої пластини - Канавкова / Відрізна
Ширина державки, мм - 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorgen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Форма ріжучої пластини | Відрізна / Канавочная |
| Ширина державки | 20 мм |
| Довжина державки | 125 мм |
| Тип різця | Канавочный відрізний |
| виконання | Правий |
| Глибина канавки | 22 мм |
| Спосіб кріплення пластини | T-system (притиск гвинтом з гвинтовим кутом) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴



Відправка з 07 квітня 2026