Тримач призматичний для різців 16мм H05 25220 KOMET
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Komet Group |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Металопластик, Пластик, Металевий профіль, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ширина державки | 23 мм |
| Довжина державки | 150 мм |
| Тип різця | Розточний |
| виконання | Правий |
| Діаметр державки | 8 мм |
| Спосіб кріплення пластини | S-system (кріплення гвинтом) |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴





Відправка з 07 квітня 2026