Держатель для мінірізців PICCO 16-4-5 16мм довжина 73мм для різців 4мм та 5мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Різець |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Вживані |
| Діаметр хвостовика | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



