Використовується для фрезерування пазів із пластинами AD..X 11T3...
Діаметр робочої частини – 25мм
Высота фрезерування – 11-80мм
Діаметр хвостовика – 25мм
Діаметр робочої частини – 25мм
Высота фрезерування – 11-80мм
Діаметр хвостовика – 25мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Pramet tools |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 25 мм |
| Діаметр робочий | 25 мм |
| Довжина загальна | 170 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴


Відправка з 07 квітня 2026