Державка токарна MWLNL 16CA-06W під пластину WNM...0604.. ліва виробництва компанії ISCARДовжина державки, мм – 55
Задній кут пластини – 0° (N)
Виконання - Лівий
Мінімальний діаметр отвору, мм – 25
Ріжуча пластина WNM. 0604.. (ISO)
Тип різця - Розточний
Кут врізання – 95° (L)
Форма ріжучої пластини - Ломаний трикутник (W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Різець |
| Геометрія | WNMG |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


Відправка з 07 квітня 2026