Використовується для фрезерування пазів із пластинами BD..T1103...
Діаметр фрези, мм - 12
Діаметр хвостовика, мм – 12
Загальна довжина, мм – 80
Ріжуча пластина - BD..T1103..
Тип фрези - Кінцева
Кут врізання - 90 °
Форма ріжучої пластини - Прямокутна (A, B, X)
Число зубів - 1
Діаметр фрези, мм - 12
Діаметр хвостовика, мм – 12
Загальна довжина, мм – 80
Ріжуча пластина - BD..T1103..
Тип фрези - Кінцева
Кут врізання - 90 °
Форма ріжучої пластини - Прямокутна (A, B, X)
Число зубів - 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kyocera |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Довжина загальна | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Кількість ріжучих граней | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴


Відправка з 07 квітня 2026