Використовується для фрезерування пазів із пластинами BD..T 11T3...
Діаметр фрези, мм - 32
Діаметр хвостовика, мм – 32
Загальна довжина, мм – 200
Ріжуча пластина - BD..T11T3..
Тип фрези - Кінцева
Кут врізання - 90 °
Форма ріжучої пластини - Прямокутна (A, B, X)
Число зубів - 2
Діаметр фрези, мм - 32
Діаметр хвостовика, мм – 32
Загальна довжина, мм – 200
Ріжуча пластина - BD..T11T3..
Тип фрези - Кінцева
Кут врізання - 90 °
Форма ріжучої пластини - Прямокутна (A, B, X)
Число зубів - 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kyocera |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 32 мм |
| Діаметр робочий | 32 мм |
| Довжина загальна | 200 мм |
| Довжина робочої частини | 65 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴


Відправка з 07 квітня 2026