Використовується для фрезерування пазів із пластинами LOGU 030310
Діаметр фрези, мм - 32
Діаметр хвостовика, мм – 32
Загальна довжина, мм – 160
Ріжуча пластина - LOGU 030310
Тип фрези - Кінцева
Кут врізання - 90 °
Форма ріжучої пластини - Прямокутна (A, B, X)
Число зубів - 3
Діаметр фрези, мм - 32
Діаметр хвостовика, мм – 32
Загальна довжина, мм – 160
Ріжуча пластина - LOGU 030310
Тип фрези - Кінцева
Кут врізання - 90 °
Форма ріжучої пластини - Прямокутна (A, B, X)
Число зубів - 3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kyocera |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 20 мм |
| Діаметр робочий | 20 мм |
| Довжина загальна | 160 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 270 ₴



Відправка з 07 квітня 2026