Фреза т-подібна 32х14мм Р6М5 з к/х
Фрези для обробки Т-подібних пазів (ГОСТ 7063-72) призначені для фрезерування пазів та уступів. Відповідно до стандарту фрези мають виготовлятися двох типів:
Тип1 - фрези з циліндричним хвостовиком, розмір паза від 5мм до 36мм
Тип 2 - фрези з конічним хвостовиком, розмір паза від 6мм до 54мм
А також тип 2 має два виконання:
виконання 1 - з нормальним зубом
виконання 2 - з великим зубом
Фрезерування Т-подібних пазів відбувається на поздовжньо-фрезерних верстатах, якщо за конфігурацією та габаритами деталь не може бути оброблена в цьому виді верстатів застосовують розточувальні верстати.
Конструкція фрез для обробки Т-подібних пазів
Фреза є цільною конструкцією яка складається з циліндричного або конічного хвостовика і дискової фрези на торці, розташовані під прямим кутом відносно один одного. Матеріал для виготовлення хвостовика використовується звичайна сталь, а робоча частина: Р6М5, Р18
Фрези для обробки Т-подібних пазів (ГОСТ 7063-72) призначені для фрезерування пазів та уступів. Відповідно до стандарту фрези мають виготовлятися двох типів:
Тип1 - фрези з циліндричним хвостовиком, розмір паза від 5мм до 36мм
Тип 2 - фрези з конічним хвостовиком, розмір паза від 6мм до 54мм
А також тип 2 має два виконання:
виконання 1 - з нормальним зубом
виконання 2 - з великим зубом
Фрезерування Т-подібних пазів відбувається на поздовжньо-фрезерних верстатах, якщо за конфігурацією та габаритами деталь не може бути оброблена в цьому виді верстатів застосовують розточувальні верстати.
Конструкція фрез для обробки Т-подібних пазів
Фреза є цільною конструкцією яка складається з циліндричного або конічного хвостовика і дискової фрези на торці, розташовані під прямим кутом відносно один одного. Матеріал для виготовлення хвостовика використовується звичайна сталь, а робоча частина: Р6М5, Р18
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Сталь, Жароміцні та титанові сплави, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр робочий | 16.5 мм |
| Довжина загальна | 56 мм |
| Довжина робочої частини | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴


