Фреза кінцева з охолодженням 25мм E90 CC D25-20--CS25 ISCAR
Глибина різання, мм – 40
Діаметр фрези, мм - 25
Діаметр хвостовика, мм – 25
Кількість пластин - 3
Загальна довжина, мм – 120
Ріжуча пластина -
Система СОЖ -
Тип фрези - Кінцева
Тип хвостовика W - Циліндричний хвостовик
Кут врізання - 90 °
Форма ріжучої пластини - Прямокутна (A, B, X)
Число зубів - 2
Глибина різання, мм – 40
Діаметр фрези, мм - 25
Діаметр хвостовика, мм – 25
Кількість пластин - 3
Загальна довжина, мм – 120
Ріжуча пластина -
Система СОЖ -
Тип фрези - Кінцева
Тип хвостовика W - Циліндричний хвостовик
Кут врізання - 90 °
Форма ріжучої пластини - Прямокутна (A, B, X)
Число зубів - 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 25 мм |
| Діаметр робочий | 25 мм |
| Довжина загальна | 120 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴






