Опис
Фрезерна кінцева твердосплавна головка 16.0мм VEE160L10.0R00A03S10 KS15F для обробки алюмінієвих та м'яких сплавів, титанових сплавів.
Фрезерна кінцева твердосплавна головка 16.0мм VEE160L10.0R00A03S10 KS15F для обробки алюмінієвих та м'яких сплавів, титанових сплавів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Tungaloy |
| Країна виробник | Японія |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр робочий | 16 мм |
| Довжина загальна | 20.5 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴



Відправка з 07 квітня 2026