Плашка виготовлена у Україна.
Застосовується для чорної сталі.
Застосовується для чорної сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Харківський інструментальний завод |
| Тип | Плашка цілісна |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Діаметр | 65 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

