Різець прямокутний брусковий 12х12х80мм HSS 10 CSN POLDI
Ріжучий інструмент із прямим головним ріжучим ребром. Один з найпростіших та найпоширеніших металорізальних інструментів. Різець зрізає шар металу своєю головною різальною кромкою, що має пряму або фасонну форму. Подача різця проводиться перпендикулярно до руху різання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Різець |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип торця | Прямий |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

