Характеристики: PTG 6H HSSE M6х1.0.
Опис
Машинний мітчик для метричного різьблення, з прямою канавкою , DIN 374, для конструкційних сталей, низьколегованих сталей, автоматних сталей, як альтернативи можна використовувати в сплавах міді з довгою стружкою, алюмінієвих сплавах c Si<10%, в чавуні з кулястим граф чавуні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 85 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

