Машинний мітчик для обробки легованих та високолегованих сталей (нержавіючих сталей), а також корозійно- та кислотостійких сталей. Також умовно підходить для обробки звичайних сталевих матеріалів із міцністю до 850 Н/мм.
Примітка:
- При нарізанні різьблення необхідно додавати достатню кількість охолоджуючої рідини та мастила.
- Відповідність машинних мітчиків та матеріалів див. Оглядові таблиці.
Область застосування
- Для нержавіючої сталі, легованої інструментальної сталі, нержавіючої та кислотостійкої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

