Характеристики: Garant 6H HSSE M14.
Можливе застосування
для м’яких конструкційних сталей до 500 Н/мм². Сталі вільного різання, конструкційні сталі та термічно оброблені сталі до 800 Н/мм²; алюмінієві сплави < 10% Si; мідні сплави (короткий відкол) а також нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenes |
| Країна виробник | Польща |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴



