Професійний мітчик для обробки чавуну (чавун, чавун із графітовими включеннями, ковкий чавун, чавун із кулястим графітом та чавун із кулястим графітом).
Один тип інструменту для наскрізних та глухих отворів
Високі швидкості різання до 30 м/хв
Термін служби до трьох разів більший у порівнянні з аналогічними інструментами без покриття з абразивних матеріалів завдяки надзвичайно високій твердості та високій термостійкості покриття TiAlN.
Геометрія ріжучої кромки точно адаптована до чавуну, що знижує ризик поломки.
Збільшена кількість надрізів (від ∅ M5) та допуск по вимірюванню X для збільшення терміну служби
Мінімальне мастило
Інструкція із застосування
Перед зворотним обертанням мітчика повністю витягніть кутову частину інструмента з отвору. В іншому випадку ріжучі кромки можуть зколотися, а інструмент зламатися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴

