Машинний позначник для оброблення легованих і високолегованих сталей (неіржавких сталей), а також корозійно- і кислотостійких сталей. Також умовно підходить для оброблення звичайних сталевих матеріалів із міцністю до 850 Н/мм.
Примітка:
- Під час нарізання різі необхідно додавати достатню кількість охолоджувальної рідини та мастила.
- Відповідність машинних позначників і матеріалів див. Оглядові таблиці.
Сфера застосування:
Для звичайної сталі міцністю 1000 Н/мм2, стали конструкційним і з поверхневим загартуванням, литою сталі, чавуну з кулястим графітом і ковкого чавуну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 140 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴

