Різець прямокутний брусковий 8х8х100мм HSS CSN POLDI
Ріжучий інструмент із прямим головним ріжучим ребром. Один з найпростіших та найпоширеніших металорізальних інструментів. Різець зрізає шар металу своєю головною різальною кромкою, що має пряму або фасонну форму. Подача різця проводиться перпендикулярно до руху різання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Різець |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип торця | Прямий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



