Державка токарна MWLNR 3232 P12 під пластину WN.. 1206. права виробництва СРСР
Висота державки, мм - 32
Довжина державки, мм - 170
Довжина загальна, мм – 170
Виконання - Права
Ріжуча пластина – WNM. 1206.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - (верхній притиск)
Тип різця - Прохідний
Кут врізання - 93 ° (J)
Форма ріжучої пластини - трикутник ломаний (W)
Ширина державки, мм - 32
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 32 мм |
| Форма ріжучої пластини | Ламаний трикутник (W) |
| Ширина державки | 32 мм |
| Довжина державки | 170 мм |
| Тип різця | Прохідний |
| виконання | Лівий |
| Колір | Чорний |
| Геометрія | WNMG |
| Тип | Різець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴


