Державка токарна PCLNR 3232 P19 під пластину CNMG 1906.
Висота державки, мм - 32
Довжина державки, мм - 170
Довжина загальна, мм – 170
Задній кут пластини – 0° (N)
Виконання - Правий
Ріжуча пластина – CNM. 1906.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - P-тип (бічний притиск)
Тип різця - Прохідний
Кут врізання - 95° (L)
Форма ріжучої пластини - Ромб 80 ° (C)
Ширина державки, мм - 32
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramet tools |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ріжуча пластина | CNM. 1906.. (ISO) |
| Форма ріжучої пластини | Ромб 80° (C) |
| виконання | Правий |
| Геометрія | CNMG |
| Тип | Різець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


