Державка токарна 2102-0257 29х20х140мм під пластину PN.. 1104. права виробництва СРСР
Висота державки, мм - 29
Довжина державки, мм - 140
Довжина загальна, мм – 140
Виконання - Права
Ріжуча пластина – PN.. 1104.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - (верхній притиск)
Тип різця - Прохідний
Кут врізання - 45 ° (J)
Форма ріжучої пластини - пятигранна (З)
Ширина державки, мм - 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 29 мм |
| Довжина державки | 140 мм |
| Тип різця | Прохідний |
| виконання | Правий |
| Колір | Чорний |
| Геометрія | PNEA |
| Тип | Різець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

