Державка токарна СSBNR 2525 M12 25х25 під пластину 03111-120408 права виробництва СРСР
Висота державки, мм - 25
Довжина державки, мм - 140
Довжина загальна, мм – 140
Виконання - Права
Ріжуча пластина – 03111-120408
Спосіб кріплення пластини - (верхній притиск)
Тип різця - Прохідний
Кут врізання -
Форма ріжучої пластини - квадрат (S)
Ширина державки, мм - 25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина державки | 25 мм |
| Довжина державки | 140 мм |
| Тип різця | Прохідний |
| виконання | Правий |
| Колір | Чорний |
| Геометрія | 03111-120408 |
| Тип | Різець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴

