Держатель для мінірізців PICCO 20-4-5 20мм довжина 90мм для різців 4мм та 5мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Різець |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Вживані |
| Діаметр хвостовика | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴




Відправка з 07 квітня 2026