Професійний інструмент із нержавіючої сталі, виготовлений із стандартного корунду на смоляній зв'язці, призначений для обробки нержавіючих сталей (наприклад, V2A, V4A). Також підходить для легованих та загартованих сталей, інструментальних сталей, твердих кольорових металів (наприклад, алюмінію, магнію, мідних сплавів) та бронзи.
Точна концентричність забезпечує шліфування з низьким рівнем вібрації.
Завдяки своєму охолодному ефекту шліфування, він особливо підходить для обробки матеріалів, чутливих до температури.
Область застосування
Підходить для використання на верстатах із гнучкими валами та на шліфувальних верстатах із прямими валами. Універсально застосовується для шліфування кромок та поверхонь, шліфування кутових зварних швів, видалення задирок з формованих деталей із високотемпературних сплавів та виливків із нержавіючої сталі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Діаметр зовнішній | 25 мм |
| Основні | |
| Сфера застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Неіржавка сталь, Загартована сталь, Метал |
| Тип | Бур |
| Загальні | |
| Висота | 32 мм |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Діаметр | 25 мм |
- Ціна: 260 ₴

