Алмазний брусок хонінгувальний АБХ призначено для оброблення високоточних отворів у деталях із чавуну, сталі, різних сплавів і неметалевих матеріалів, оброблення гільз і блоків циліндрів двигунів, шатунів, зубчастих коліс, циліндрів гідросистем і амортизаторів, деталей паливної апаратури.
Застосування алмазних брусків, виготовлених із високоякісних алмазних порошків і спеціальних зв'язок, забезпечує високу продуктивність хонінгування і стійкість брусків. Застосовуються бруски як для обробки чавунів так і загартованих сталей.
Застосування алмазних брусків, виготовлених із високоякісних алмазних порошків і спеціальних зв'язок, забезпечує високу продуктивність хонінгування і стійкість брусків. Застосовуються бруски як для обробки чавунів так і загартованих сталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Львівський інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Закругленний |
| Матеріал | Алмаз |
| Зернистість | 200 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 4 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴



