Наддовге свердло для глибоких отворів з унікальною технологією SMART STEP забезпечує високоточне кругове свердління з ручним керуванням в м'якій та твердій деревині, композитних матеріалах, сталі до 1000 Н/мм², чавуні, алюмінію, пластику, міді, латуні.
Перше наддовге спіральне свердло зі ступінчастою геометрією загостреного кінця.
Точні круглі отвори, одержані без кернення.
До 100% швидше в порівнянні зі звичайними подовженими свердлами зі швидкорізальної сталі.
Дуже зручне свердління.
Незважаючи на свою подовжену конструкцію, вона унеможливлює попереднє свердління, що дозволяє виконувати точне свердління.
Запобігає зміщенню інструменту навіть при особливо глибокому бурінні.
Значно менш трудомісткий процес свердління порівняно із звичайними подовженими спіральними свердлами.
Просте буріння чи розширення існуючої свердловини.
компанія з 3 регіонів
Відсутність прослизання в патроні дрилі: швидша і приємніша робота.
Оптимальна передача потужності
Захист свердлувального патрона від пошкоджень.
Для відкриття та закриття свердлильного патрона потрібне мінімальне зусилля.
Норма/глубина бурения - DIN 1869 / 20xD
Диаметр (Ø) – 5.8мм
Длина (l1) – 260 мм.
Длина канавки (l2) – 180 мм.
режущий материал - HSS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 58 мм |
| Довжина робочої частини | 180 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Набір | Ні |
- Ціна: 750 ₴


